IT

IT

O oddelení technológie v Cpl

​Sme tím skúsených IT konzultantov s celoeurópskym pôsobením

Oddelenie technológie spolupracuje s veľkými globálnymi spoločnosťami a venuje sa náboru technických a IT pozícií na územícelej Europy. Náš tím tvoria nadšení konzultanti pochádzajúci priamo z prostredia sektoru IT a technológií s viac ako 15-ročnou praxou.

Za obdobie nášho pôsobenia sme vybudovali dlhoročné vzťahy s našimi klientami postavené na odbornosti a individuálnom prístupe. Neustále sledujeme nové trendy v technológiách, dizajne, IT komunitách a inovačných centrách.

Vďaka tomu dokážeme naším klientom ponúknuť širokú škálu kvalitných kandidátov na pozície na trvalý pracovný pomer, ako aj dočasne pridelených zamestnancov v oblastiach, ako sú: reporting & analýza dát, vývoj softvéru & inžinierstvo, IT infraštruktúra, kybernetická ochrana & IT Risk, projektový manažment & manažment zmien, zabezpečenie kvality, testovanie & automatizácia, umelá inteligencia, Blockchain, IoT, digitálny marketing, UX, UI..

Našou superschopnosťou je rýchlosť, kvalita poskytovaných služieb, spoľahlivosť a profesionalita.

Inžinierstvo

Sme tím odborníkov

Cpl oddelenie inžinierstva funguje na Slovenskom trhu už vyše 15 rokov. Máme strategické partnerstvá s výrobnými spoločnosťami v energetickom, potravinárskom aj automobilovom sektore. Venujeme sa tiež oblastiam mechanického inžinierstva, zdravotníckych pomôcok a architektonického projektovania.

Naši konzultanti sú špecialistami vo svojom odbore, ktorí rozumejú danému sektoru. Vedia, čo každý z nich vyžaduje a aké má špecifiká. Preto vedia identifikovať tých najlepších kandidátov na pracovnom trhu.

Máme skúsenosť s obsadzovaním pozícií na trvalý pracovný pomer, ale aj so zamestnávaním dočasne pridelených zamestnancov na všetkých úrovniach seniority v oblastiach ako sú: elektroinžinierstvo, automatizácia, projektovanie, údržba a servis.

Libby Kelly - Cpl Technology Recruitment

Úspešne prijímame IT špecialistov z rôznych technologických oblastí.

Permanent

Commercial Data Analyst

County Galway
Negotiable
Permanent

Software Engineer

County Galway
Negotiable
Permanent

Data Engineer

County Galway
Negotiable
Permanent

Data Quality Engineer

County Galway
Negotiable
Permanent

Data Center Engineer // JO-2108-473813

Hungary
Negotiable
Permanent

Data Center Engineer Lead // JO-2108-473812

Hungary
Negotiable
Permanent

Staff Frontend Developer

Warszawa
Negotiable
Permanent

Technical Product Manager (Identity Server)

County Galway
Negotiable