IT

IT

O oddelení technológie v Cpl

​Sme tím skúsených IT konzultantov s celoeurópskym pôsobením

Oddelenie technológie spolupracuje s veľkými globálnymi spoločnosťami a venuje sa náboru technických a IT pozícií na územícelej Europy. Náš tím tvoria nadšení konzultanti pochádzajúci priamo z prostredia sektoru IT a technológií s viac ako 15-ročnou praxou.

Za obdobie nášho pôsobenia sme vybudovali dlhoročné vzťahy s našimi klientami postavené na odbornosti a individuálnom prístupe. Neustále sledujeme nové trendy v technológiách, dizajne, IT komunitách a inovačných centrách.

Vďaka tomu dokážeme naším klientom ponúknuť širokú škálu kvalitných kandidátov na pozície na trvalý pracovný pomer, ako aj dočasne pridelených zamestnancov v oblastiach, ako sú: reporting & analýza dát, vývoj softvéru & inžinierstvo, IT infraštruktúra, kybernetická ochrana & IT Risk, projektový manažment & manažment zmien, zabezpečenie kvality, testovanie & automatizácia, umelá inteligencia, Blockchain, IoT, digitálny marketing, UX, UI..

Našou superschopnosťou je rýchlosť, kvalita poskytovaných služieb, spoľahlivosť a profesionalita.

Inžinierstvo

Sme tím odborníkov

Cpl oddelenie inžinierstva funguje na Slovenskom trhu už vyše 15 rokov. Máme strategické partnerstvá s výrobnými spoločnosťami v energetickom, potravinárskom aj automobilovom sektore. Venujeme sa tiež oblastiam mechanického inžinierstva, zdravotníckych pomôcok a architektonického projektovania.

Naši konzultanti sú špecialistami vo svojom odbore, ktorí rozumejú danému sektoru. Vedia, čo každý z nich vyžaduje a aké má špecifiká. Preto vedia identifikovať tých najlepších kandidátov na pracovnom trhu.

Máme skúsenosť s obsadzovaním pozícií na trvalý pracovný pomer, ale aj so zamestnávaním dočasne pridelených zamestnancov na všetkých úrovniach seniority v oblastiach ako sú: elektroinžinierstvo, automatizácia, projektovanie, údržba a servis.

Libby Kelly - Cpl Technology Recruitment

Úspešne prijímame IT špecialistov z rôznych technologických oblastí.

Permanent

IT Security Architect

Bratislava
€ 3 200
Temp

Network Engineer

Košice
€ 2000+
Permanent

Customer Service Specialist with German or French

Bratislava
€ 1350
Permanent

Social Media Analyst

Bratislava
€ 1500
Permanent

IT Project Manager

Bratislava
Negotiable
Permanent

IT Analytik

Bratislava
€ 2000+
Permanent

Reporting Specialist

Bratislava
€ 2500
Permanent

Junior Java Developer

Bratislava
€ 1 800

IT

Karl Browning
Claire Brady
Killian O'Callaghan
Libby Kelly
Myles McKeown
Michael Fitzgerald
Tom Cunningham
 Niall O’Connell
Lee Keogh
Mary Sarah Kelly
Vina Horgan
Janet Smullen
Julie Killeen
Andy Hume
James Nagle
Mary Sarah Kelly
Arlene French
Ronan O'Connor