IT

IT

O oddelení technológie v Cpl

​Sme tím skúsených IT konzultantov s celoeurópskym pôsobením

Oddelenie technológie spolupracuje s veľkými globálnymi spoločnosťami a venuje sa náboru technických a IT pozícií na územícelej Europy. Náš tím tvoria nadšení konzultanti pochádzajúci priamo z prostredia sektoru IT a technológií s viac ako 15-ročnou praxou.

Za obdobie nášho pôsobenia sme vybudovali dlhoročné vzťahy s našimi klientami postavené na odbornosti a individuálnom prístupe. Neustále sledujeme nové trendy v technológiách, dizajne, IT komunitách a inovačných centrách.

Vďaka tomu dokážeme naším klientom ponúknuť širokú škálu kvalitných kandidátov na pozície na trvalý pracovný pomer, ako aj dočasne pridelených zamestnancov v oblastiach, ako sú: reporting & analýza dát, vývoj softvéru & inžinierstvo, IT infraštruktúra, kybernetická ochrana & IT Risk, projektový manažment & manažment zmien, zabezpečenie kvality, testovanie & automatizácia, umelá inteligencia, Blockchain, IoT, digitálny marketing, UX, UI..

Našou superschopnosťou je rýchlosť, kvalita poskytovaných služieb, spoľahlivosť a profesionalita.

Inžinierstvo

Sme tím odborníkov

Cpl oddelenie inžinierstva funguje na Slovenskom trhu už vyše 15 rokov. Máme strategické partnerstvá s výrobnými spoločnosťami v energetickom, potravinárskom aj automobilovom sektore. Venujeme sa tiež oblastiam mechanického inžinierstva, zdravotníckych pomôcok a architektonického projektovania.

Naši konzultanti sú špecialistami vo svojom odbore, ktorí rozumejú danému sektoru. Vedia, čo každý z nich vyžaduje a aké má špecifiká. Preto vedia identifikovať tých najlepších kandidátov na pracovnom trhu.

Máme skúsenosť s obsadzovaním pozícií na trvalý pracovný pomer, ale aj so zamestnávaním dočasne pridelených zamestnancov na všetkých úrovniach seniority v oblastiach ako sú: elektroinžinierstvo, automatizácia, projektovanie, údržba a servis.

Libby Kelly - Cpl Technology Recruitment

Úspešne prijímame IT špecialistov z rôznych technologických oblastí.