Banking Jobs - Cpl

Bankowość i usługi finansowe

​Najlepsi specjaliści na wyciagnięcie reki

​Cpl posiada wykwalifikowaną kadrą konsultantów, którzy rekrutują w obszarze Finansów Korporacyjnych oraz Bankowości. Od lat współpracujemy z największymi firmami na rynku, którym z sukcesem pomagamy budować centra SSC/BPO w Polsce. Zapewniamy stały kontakt z dedykowanym specjalistą z branży rekrutacji, który zajmie się doradztwem związanym z branżą Corporate Finance dostarczając usługi o najwyżej jakości na rynku. Charakteryzujemy się szybką dynamiką pracy, często w nieprzewidywalnych i trudnych realiach biznesowych.

Wspierając naszych klientów w rekrutacjach pracowników z branży finansów i bankowości tworzymy nowe zespoły wyszkolonych specjalistów, którzy doskonale odnajdują się w pracy zarówno w strukturach lokalnych, jak i w międzynarodowych projektach. Mamy doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na różnych poziomach stanowsik w organizacjach, w tym m.in.: Księgowy z językami obcymi, AML Analyst, Chief Accounting Officer, F&A Manager czy Finance Director.

Cpl to nie tylko dostawca usług rekrutacyjnych, ale również partner biznesowym swoich klientów. Przygotowujemy regularne raporty z rynku pracy dotyczące wynagrodzeń oraz trendów w zatrudnieniu. Chcemy być lokalnym partnerem dla naszych globalnych klientów.

Ben McShane - Cpl Financial Services

Tworzymy nowe zespoły wyszkolonych specjalistów, którzy doskonale odnajdują się w pracy zarówno w strukturach lokalnych, jak i w międzynarodowych projektach.

Temp

Group Accounting Analyst

Dublin City Centre
Negotiable
Temp

VAT Data Analyst

Dublin City Centre
Negotiable
Temp

Financial Controller

Dublin City Centre
Negotiable
Temp

Branch Advisor - Deansgrange/Stillorgan

Dublin South
Negotiable
Permanent

Italian Senior New Business Admin

County Meath
Negotiable
Temp

Branch Advisor

Dublin City Centre
Negotiable
Temp

Branch Advisor

Kildare
Negotiable
Permanent

Quality and Customer Experience Manager

Galway
€ 65000

Bankowość i usługi finansowe